El Örgüsü Erkek Süveter Modelleri

Sevgili hanımefendiler, sevdikleriniz için neden el örgüsü erkek süveter modelleri yapmayalım? Elbette becerikli hanımlar hemen harekete geçmek isteyeceklerdir. Bunun dışında ilk defa tecrübe edecek olanlar içinde uygun modelleri bu bölümde görmeniz mümkün olacaktır.

Yaka kısmı “v” ya da sıfır olanlar için de ayrı ayrı örgü erkek süveter modelleri bulunuyor. Genelde erkek süveter takımlarının yakaları klasik olur ancak bu modeleler arasında farklı kullanımda olanlarda ilginizi çekecektir. Bu modeller için de erkek süveterler için saç ve burgu tipi örgüler çok şık durabiliyor. Bu el örgüsü erkek süveter modelleri içinde iki aşamalı uzunlamasına saç model ya da timsah denilen örgü tipini bulabilirsiniz.

Piyasada bulunanlardan el emeği açısından daha kalıcı ve uzun ömürlü olması da bir ayrıcalık olmalı…Hanımlar, örgü erkek süveter modellerini istediğiniz renklerde yapabilmeniz mümkün. Arzu edenler pastel renklerin yanı sıra klasik renklerini de kullanabilirler. İki ya da üç renk kullanımlarda oldukça şık ve tarz duruyor.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git