El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

El örgüsü hayatımızın her yerinde olmaya eskiden beridir devam etmektedir. El emeği, göz nuru el örgüsü ürünler ev dekorundan aksesuar yapımına, giyimden tekstile kadar her alanda yararlanmakta ve tercih edilmektedir.

El örgüsü kazakların, yeleklerin, hırkaların ardından el örgüsü çantalar da oldukça fazla ilgi çekmeye ve örülmeye başlanmıştır. Eskiden beridir örgü çanta yapılıyor olsa da değişen moda akımları, değişen iplik türleri ile birbirinden farklı, özgün ve şık el işi çantalar ortaya çıkmıştır. Sizlerde el örgüsü çanta yaparak şıklığınıza şıklık katabilir, fark yaratabilirsiniz. Özellikle kombinelerinde farklılığı ve tekliği arayan bayanlar tek ve size özgü olan çantalar ile şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

El örgüsü çanta yapımı sandığınız kadar zor değildir. Bunun için el becerilerinizi ve hayal gücünüzü birleştirmek yeterli olacaktır. Hem tığ ile hem de şişle yapılan örgü çanta modelleri bulunmaktadır. Siz hangi örgü türünde daha başarılı iseniz o tür çantalara odaklanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. İster günlük kullanım için isterseniz de özel günlerde kullanmak için şık çantalar elde edebilirsiniz.

El örgüsü günlük çanta modelleri oldukça çeşitlidir. Günlük modellerde daha çok pembe, kırmızı, bordo, yeşil, mor, turuncu, beyaz gibi renkli ipler tercih edilmekte ve daha çok ikiden fazla rengin bir arada kullanıldığı çanta modelleri tercih edilmektedir. Günlük çanta modelleri arasında küçük el çantaları olduğu gibi aynı zamanda daha büyük boyutlarda el çantaları veya sırt çantaları da bulunmaktadır. Hangi kıyafetle kombine edecekseniz, nerde kullanacaksanız seçeceğiniz çanta modeline ona göre karar vermelisiniz.

 El örgüsü klasik çanta modelleri de yapılmaktadır. Bunlar yapılırken daha çok beyaz, krem, siyah, kahve ve toprak tonları tercih edilerek örülmektedir. Daha çok tek renk kullanılarak yapılmaktadır. Sizlerde bu renklerden birini seçerek özel günlerde kullanmak için portföy tarzı çantalar da örebilir, tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

En yeni el işi çanta modelleri arayanlar sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyebilirler. İncelediğiniz modeller arasından en beğendiklerinizi seçerek dilediğiniz renkler ile örgü çantalar elde edebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git