Değişik Kahküllü Saç Modelleri

Zaman zaman monotonlaşmış gibi hissederiz kendimizi, her sabah aynada gördüğümüz yüzümüz bir süre sonra bize çok sıradan gelir. Hergün saçlarımıza hangi şekili vereceğim diye düşünürken bir süre sonra ya toplar ya açık bırakıp çıkmaya başlarız. İşte böyle dönemlerde genelde bayanlar saçlarını değişik bir şekile sokmak isterler.

Çünkü saç değiştiğinde bayanların yüz şeklinden ruh haline kadar bir değişim söz konusu olur. Yeni bir saç kesim modeli denenir, uzun ise saçlar kısacık kestirilip farklı bir görünüm kazanılır ya da saçın boyutuna hiç dokunulmadan küçük bir değişiklik yapmak istenirse hemen bir kahkül kestirmek gelir akla. İster kısa ister uzun ister dalgalı ya da düz saç olsun kahkül modelleri hemen hemen her saç tipine uyum sağlar.

Saçlarımız açıkkken güzel göründüğü kadar özellikle topuz ya da at kuyruğu modelleri için perçem kullanılmasıda saçımıza çok hoş bir görünüm katar. Pek çok saç tipine uyum sağlayacak nitelikte ki kahkül modellerinin resimlerini sizlerle paylaşıyorum. Kahkül kestirmek isteyenler için bu perçem modellerinin fikir olcağını umuyorum.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git