Bayanlar İçin Şık ve Zarif Sandalet Modelleri

Bayanların rahatlıkla kullanmış olduğu  ayakkabı modeli olarak ilk sırada sandaletler gelir Bu bakımdan 2013 yılının en şık bayan sandalet modellerinden bir kaçını bulup sizlerle paylaşıyoruz. Paylaşmış olduğumuz sandalet modelleri hem gündelik kullanım hemde bazı abiyelerle birlikte rahatlıkla kullanılabilir.

Bu sandaletlere bayılacaksınız. Nereden temin edileceğini bulursam mutlaka yazımın altında paylaşacağım. Fakat ben taşlı olan modele hayran kaldım diyebilirim. Siyah düz olan modelde gerçekten bir harika bir çok sandalet görmeme  rağmen internetten ulaştığım en şık ve zarif olan bayan sandalet modellerini sizlerle paylaşıyorum.

 

Şık Ve Zarif Bayan Sandalet Modelleri 2014-2015

 

taşlı-sandalet-modelleri sandalet8-261x300 yazlık sandalet modelleri (7) yazlık sandalet modelleri (6) yazlık sandalet modelleri (5) yazlık sandalet modelleri (1) yazlık sandalet modelleri (3) (1) yazlık sandalet modelleri (4)

Etiketler:

Bayanlar İçin Şık ve Zarif Sandalet Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. maisa dedi ki:

    ya bu sandaletler nerden spariş verebilirım cvp verirseniz sevinirım.

    1. admin dedi ki:

      Maisa hanım websitemizde bulunan ürünler satış amaçlı değil bilgilendirme amaçlıdır.İsterseniz forumumuzda http://www.bayanhobileri.com/forum/ konu açabilirsiniz bilen arkadaşlar sizinle paylaşabilir.Malesef yardımcı olamıyoruz

  2. where can I buy these shoes

Sayfa başına git