Yeni Trend Takı Modası

Bayanların aksesuar meraklarının sınırları zorladığı günümüzde sizlerinde ilgisini çekeceğini düşündüğümüz takı tasarım modellerinin farklı modellerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.Takılar elbise ve kıyaferlerimizi tamamlar ve bu takıları bayanlar çok iyi taşır ve kullanır. Takı dediğimizde çok pahalı altın bilezik gümüş ve pırlantalar gelmemeli akıllarınıza.

Şık ve zarif aksesuarlara ucuz meblağlarada sahip olabilirsiniz. Bu küçük bir imitasyon bileklik veya gümüş bir kolye olabilir sonsuzluk takı modelleri olabilir web sitemiz üzerinde bu modellere ulaşabilirsiniz.

Şık ve zarif gözükmek destelerce para dökülmüş pırlantalarla mücevherlerle olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Bizde bu yüzden sizlere ucuz fiyatlı takı modelleri ve örneklerini paylaştık.

 

Zarif ve Şık Takı Modelleri

 

Aslına bakarsanız, yaz mevsiminden bir çok takı trendinin önümüzdeki sonbahar-kış sezonuna miras kaldığını söyleyebilirim. Hayvanlar, hayvan desenler, doğa ve çiçek motifleri , zımbalı küpeler, kolyeler ,zincirli bileklikler gibi takı trendlerini etkilemeye devam edecek. Yeni sezonda vintage esintili bir çok parçaya yer verildiğini de görüyoruz. Bunun yanı sıra fütüristik çizgilerde tasarımlar da sık sık karşımıza çıkacak. Geometrik ve tribal şekillerde takılar popüler olacak. Pembe altın yükselişini sürdürürken, sarı altın siyahla çok fazla kullanılacak. Gümüşün de yükselen bir takı trendi olacağını söylemeliyim. Takılar bu sezonda yine abartılı büyüklükte kullanılıyor. Neredeyse omuza değecek küpeler ve boynunuzu yaka gibi kapatan kolyeler trend olmaya devam ediyor. Anladığınız üzere yaka ve statement kolyeler çok fazla kullanılacak. İnci de yine yükselişini sürdürecek.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git