Yeni Akay Gelinlik Modelleri

Türkiyenin önde gelen gelinlik firmalarından olan akay gelinlik modelleri gelin olacak bayanlara harika seçimler sunuyor.Öne çıkan gelinlik modelleride arka sokaklar, lale devri gibi dizilerdeki modeller başı çekiyor.İsterseniz hep beraber göz atalım modellerimize  ;

Gelinlik adayı genç bayanların kusursuz ve harika bir gün hayalleri, elbetteki düğünlerinin olduğu gündür.Kusursuz bir gün için olması gereken herşeyi yapmak isterler.

Vücüt Tipiniz Diktörtgen ise :

Evet başlığımızda da belirttiğimiz gibi vücut tipiniz diktörtgen e yakın ise belinizin çok belli olması gayet doğaldır. Karşıdan bakıldığında omuz hizasından aşağı yönlü bir hat olarak gözükmektedir. Bu vucüt tipine uygun gelinlik modeli seçmeniz uygun olacaktır.

 

Armudi Görünüm Vücutlar:

Bu tipteki bir kadının kalçaları omuzlarından daha geniştir. Aradaki bu farkı aza indirmek için hafif vatkalı gelinlik modelleri uygun olabilir. Bunun yanısıra, kalın kumaşlı modeller tercih edilmelidir. Kalçalar geniş ve yuvarlaksa düz kesimli modellerden kaçınılmalıdır; çünkü bu tür modeller kalçaların genişliğini daha fazla ortaya çıkaracaktır. Kalın belli bir vücut için tavsiyemiz V tipinde bir gelinlik modeli seçimidir. Ayrıca kemerli ve geniş gelinlik modelleri de pek uygun değildir.

Eğer Vucüt Şekliniz Kum Saati Gibi İse ;

Tüm genç kızlarımızın ideal vucüt beklentisi kum saati görünümündeki vucüt yapısına her modelin şık olacağına hiç şüphemiz yok.Bu model belinizi ön plana çıkaracağından şık bir görünüm sağlayacaktır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git