Vücudunuzu Şekle Sokan Jean – Levi’s Revel

Dünyaca ünle jean firması Levi’s, vücut hatlarını daha ön plana çıkarmayı başaran,istemiş olduğunuz kalçalara ve bacaklara kavuşmanızı sağlayan Revel Jean koleksiyonunu yayınladı.

Levi’s, yenilikçi tasarım tekniklerinin kullanıldığı denim içinde eriyen özel bir ‘Sıvı Şekillendirme Teknolojisi’ ile kadınların vücut şeklini ön plana çıkaran, belirginleştiren ve istenilen bacak ve kalça görüntüsünü veren Revel Jean koleksiyonunu hazırladı.Vücudu şekillendiren, kalçayı kaldıran, uzun dikişleriyle de vücuda daha uzun bir siluet kazandıran ‘Sıvı Şekillendirme Teknolojisi’ sahip koleksiyon, kadınlara feminen, çekici ve iddialı bir görünüm sağlayacak.

Vücuda mükemmel uyum sağlayan, yumuşak dokusuyla ve rahatlığıyla dikkat çeken Levi’s Revel Jean‘ler ile kadınlar kendilerini çok feminen ve seksi hissedecek.Çığır açan Levi’s Curve ID sisteminden yola çıkan Levi’s Revel koleksiyonunun, Slight, Demi ve Bold olarak üç kalıbı bulunuyor. Levi’s Curve ID gibi Levi’s Revel koleksiyonu, kadınlar için genel sorun olan kalıba uymama ve yaşanan hayal kırıklıklarını ortadan kaldıran, vücudun tüm güzel kıvrımlarını ön plana çıkaran özel bir kalıp sistemine sahip.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git