Tunus İşi Örgü Kemer Yapımı

Örgü işleri ile yapabileceğimiz harika işlerden biri de örgü kemer. Elbiselerimizin üzerinde elbisemizle uyumlu renkler kullanarak çok güzel örgü kemer yapabiliriz. Oldukça kolay bir şekilde az bir zamanda çok güzel örgü kemerler örebiliriz. Hem kendimiz için hem de hediyelik olarak yapabileceğimiz bu Tunus işi örgü kemer de dilediğimiz renkleri seçerek şık bir görünüm sağlayabiliriz.

Örgü kemer örmede Tunus işi örgü modelini kullanacağız. Tunus işi örgü modeli ile çok güzel rengârenk kemerler örebilirsiniz. Tunus işi örgü kemeri modelimizi yapmak için ihtiyacımız olan şeyler oldukça sınırlı.

örgü kemer

İstediğiniz renkte ip. Örgü kemeri üzerinde kullanacağınız elbisenizin renkleri ile örgü kemerinizin uyumlu renklerde olmasına dikkat edin. Renk uyumunu yakalayarak çok güzel bir örgü kemer tasarlayın ve Tunus işi örgü tekniğini kullanarak örgü işinizi tamamlayın.

İhtiyacımı olan diğer şeyler klasik ölçülerde örgü şişi ve makas. Tunus işi örgü tekniği kullanarak bu çok şık örgü kemer modelleri yapımı sizin için çocuk oyuncağı olacak. Ayrıca Tunus işi örgü tekniği yeterince iyi değilseniz de bu basit kemerleri yaparak pratik yapmış olursunuz ve Tunus işi örgü tekniğinde mükemmelleşirsiniz.

Kendiniz ve çevrenizdekiler için çok şık örgü kemer modellerini resimlerden görebilirsiniz. Tunus işi örgü tekniği kullanarak kemer örgü işini tamamlayın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git