Tırnaklar Renkleniyor!

Tırnak tasarımları hızla yükselen bir trende dönüştü!Sınır yok upuzun, rengarenk, farklı desen ve taşlarla süslü tırnaklar her yerde…

Ojeli tırnaklar sadece görüntünüze ışıltı katmakla kalmıyor aynı zamanda bakımlı, özenli ve öz güven sahibi olduğunuzu da kanıtlıyor.Dolayısıyla el ve tırnakların bakım denilince kadınların aklına ilk gelen konu başlıklarından olması hiç de boşuna değil.

Özellikle geçtiğimiz bahar aylarından bu yana tırnakları çılgın renklere boyamak, bildiğimiz klasik oje stillerinin dışına çıkmak büyük bir trend haline geldi.Ünlülerin tırnaklarından başlayan akım giderek daha çılgın, uzunlu kısalı tırnaklarda farklı renklerin kombinlerinden oluşan bir tırnak tasarım sanatına dönüştü.

Akımın en güzel yanı ise takma tırnağa ihtiyaç duymadan kendi tırnaklarınızı biraz uzatıp rahatlıkla uygulayabilmeniz.
Genelde daha uzun tırnakların modelleri daha iyi gösteriyor olması, uzun tırnağın yeniden moda olmasını sağladı.Tabii takma tırnaklarla yapılan versiyonlarına da moda tasarımcılarının çalışmalarında sıkça rastlamak mümkün.

tirnaklar-renkleniyor

Bu moral depolayan eğlenceli trendin en moda ve öne çıkan modelleri ise neon renkler, hayvan desenleri, çiçekli desenler french manikürün modern versiyonları, pul taş ve metallerle yapılan süslemeler.

Tamamen altın
Altın tonlar farklı renkleri bütünlemekte işe yarasa da en parlak ve parça parça taşlı versiyonlar tek başlarına da göz alıcı bir şıklık yaratıyor.

Oyuncu ve Benekli
Seçtiğiniz renk benekleri yine seçtiğiniz herhangi bir rengin üzerine uygulamak tırnak tasarımlarının en kolay ve eğlencelilerindendir.

Leopar Deseni
 Ne diyebiliriz;modanın her çağında bu kadar popüler olmuş;kürklerden palto ve şallara hemen hemen kullanılmamış hiç bir alan bırakmamış kaç desen var?Neden tırnaklara da kullanılmasın ki leopar.

French Yeniden
Yüzyılların eskimeyen kadın tutkusu french oje, uzun zamandır trend belirleyiciler tarafından demode ilan edilmişti.Renkli ve çılgın oje tasarımcıları frrenche getirdiği yeni yorumlarla bu stili  de herkese yeniden sevdirdi.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git