Tığ İşi Yatak Örtüsü Modelleri ve Motifleri

Paylaşacağım tığ işi yatak örtüsü modellerini bir çok alanda kullanabilirsiniz. Birden fazla harika yatak örtüsü motifini bir araya getirmeye çalıştım. Galerimizde renkli çok hoş tığ işi yatak örtüleri ile karşılaşacaksınız. Fakat bunları sadece yatak örtüsü olarak tanımlarsak biraz yanlış düşünmüş ve sizi yanlış yönlendirmiş oluruz.Örgü yatak örtüsü modelleri ile daha önce mutlaka karşılaşmışsınızdır. Fakat bu motiflerimiz ile bebek battaniyeleri ve koltuklarınızın üzerine harika örtüler örebilirsiniz.

Bu makalemde yatak örtüsü yapımı hakkında pek bir bilgi vermesem de sitemiz içerisinde farklı battaniye anlatımları ve benzer konular mevcuttur.Arama yaparak ulaşabilirsiniz.Fakat en kısa zamanda sizlere bu motfiler ile örülmüş bir battaniye modeli paylaşacağım.Aslında bu konumda Gökkuşağı Battaniye Yapılışı gayet güzel bir battaniye anlatımı yapmışız.Dilerseniz bir göz atabilirsiniz.

Evet şimdi sizleri birbirinden güzel motiflerle ve modellerle baş başa bırakıyorum. Unutmadan motiflerimizin bazılarında şemaları da mevcut.

 

Örgü Yatak Örgüsü Modelleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git