Tığ İşi Örgü Fırfırlı Bayan Hırka Modelleri

Kışın en sevdiğim kıyafetlerden biri de örgü hırkalar. Mağazalarda artık her kış kapüşonlu, cepli, uzun, kalın, ince her türlü örgü bayan hırka modeli bulmak mümkün.Bu paylaşacaklarımızın bir kısmı hazır mağaza ürünleri, fakat şimdi bunları nereden nasıl bulacağız diyen hünerli ellere sahip bayanlar için yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Bu kez tığ işi yelek modelleri yazımda bulduğum örneklere göre detayları daha belirgin modeller seçtim.

Galerimizde bulunan modeller daha çok genç hanımlara yönelik modern ve şık örgü hırka modelleridir. Eskiden genç kızlarımız hırka ve örgü işlerine daha düşkündü çeyizlerde yerini almazsa olmazlardandı. Fakat modern çağ ile birlikte örgü hırka ve yeleklerde fabrikasyon olarak çok şık ve kullanışlı ürünler haline gelmiştir. Hal böyle olunca elbetteki rağbette artmıştır.

İşte size bazı güzel hırka ve yelek modelleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

 

Fırfırlı Bayan Hırka Modelleri

 

 

Etiketler:

Tığ İşi Örgü Fırfırlı Bayan Hırka Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Zeki Günaslan dedi ki:

    şu resimlerde bayanın üstünde iri düğmeli kırmızı hırka var kazak tarzı ondan nerden bulabilirim benim icin en özel olan kişiyye alıp hediye etmek istiyorum

  2. Bayan Hobileri dedi ki:

    Zeki bey merhaba; sitemizde satış yapılmamaktadır. Fakat örgü üzerine marifetli arkadaşlar vardır istemiş olduğunuz hırkayı sizin için ücretli olarak örebilecek biri belki çıkar yorumunuzu takip ediniz. Bu yorum altından size ulaşabilirler. İlginize teşekkür ederiz.

Sayfa başına git