Tığ İşi Örgü Bebek Patik Modelleri

Artık güzel güneşli günlerden sonra yavaş yavaş yağmurlu ve soğuk havalar başlıyor ve kışlıklarımızı dolaplardan yavaş yavaş çıkarma zamanı geldi.Eğer dolaplarınızda kışlık şapkalarınız kazaklarınız yok ise ne yapılacak tek çare var yeniden örülecek elbette.Bu yüzden sizlerin de çok hoşuna gideceğini düşündüğüm örgü bebek patik modellerini bir araya getirdim.

Evet bu ürünler arasında örgü patik de vazgeçilmezlerden örülmüş olan patiğin en önemli özelliği ayağınıza olup olmayacağı. 5 şiş ile öreceğimiz patiği aslında yaşlılar çok iyi biliyor hatta çok güzel çorap modelleri bile çıkabiliyor.

Diğer patik modellerine gelirsek her sene yeni bir örgü patik modeli çok tutuluyor genelde hanımlar  kış günlerinde komşu ziyaretlerinde misafirliklerde boncuklu işlemeli fantezi patik modellerine yöneliyor. Tığ işi patik modelleri ise en kolay yapılanları.

 

Tığ İşi Örgü Bebek Patik Modelleri

 

Tığ işi patik modellerinde bir  kare motifden bile bir çift örgü patik çıkabiliyor, aşağıya bir kaç çift tığ ile yapılabilecek patik modeli ekledim bazılarının şeması da var tığ işi de olsa şemalı da olsa bazen bizlere zor gelebiliyor.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git