Tığ İşi Bağcıklı Bot Patik Modelleri

Bebek bekleyen hanımlar sizlere duyurulur bu tığ işi bağcıklı bot patikler gerçektende bir harika ! Yeni bebek bekleyen veya bebeği olmuş bayanlar rengarenk bağcıklı örgü bot modeli tam size göre renkleri ve modeli oldukça farklı bir model.

Yeni bebeği olacak bayanlar kendi zevklerine göre doğacak bebeklerine hazırlıklar yaparlar sizde örgü işi ile aranız var ise bu güzel patiklerden bir tane örerek bebeğinizin ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz.Ekleyeceğim fotoğraflarla size modeli tanıtmaya ve nasıl örüldüğü hakkında bilgiler vermeye çalışacağım umarım hoşunuza gider.

Kahverengi olan bağcıklı örgü patik benim en çok hoşuma giden model, gerekli olan malzemelerimiz aşağıda ekleyeceğim kalın ip ile yine bir sonraki fotoğrafta açık birleştirilmemiş şekilde olan fotoğraftan az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

bagcikli-bot-patik

 

orgu-bebek-bot-patik-modeli

 

Bu güzel patikleri Örmek İçin Gerekli Materyallerimiz ;

Kalın ip modeli tercih edilmiş ve renkli modelleri yapmak isterseniz farklı farklı 3 model ipe ihtiyacımız var ip modelini tam olarak bilmesemde resimlerden siz çıkarabilirsiniz sanırım. Çok zor bir model olduğunu düşünmüyorum.Bildiğim şey bir çile ip bir çift patik oluşturuyor.

bagcikli-orgu-bebek-patigi-ip-modeli

Sıradaki resmimizde patiğimizin örülmüş fakat birleştirilmemiş şekli mevcut bu resmi olabildiğince büyük eklemeye çalışacağım örnek alacak arkadaşlar için buyrun resmimiz ;

orgu-bot-patik-anlatimi

Çile iplerimizide eklemeden gecemeyeceğim malesef daha fazla detay vermek isterdim fakat elimdeki bilgi bu kadar örgü işi ile haşır neşir olan bayanlarımız umarım birşeyler çıkartabilirler.Daha fazla bilgi isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.Başka bir model anlatımında görüşmek üzere Hoşçakalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git