Tek Şiş İle Örgü Anlatımı Ve Örgü Modelleri

Yeni bir makale ile karşınızdayız bu makalemizde tek şişle örgü nasıl örülür diğer bir söylemle tunus işi örgü nasıl örülür bunu sizlere anlatamaya çalışacağız. Anlatacağımız  örgü tekniği genelde çok fazla kullanılan bir teknik değildir.Tunus işi örgü tekniği ile örülmüş örgü modellerini konumuzun en altında galerimizde görebilirsiniz. Çok zor bir örgü tekniği değil tunus işi örgü tekniği tek şiş ile örülür ve şişimizin ucu tığ şeklindedir.

Tunus işi örgüler genelde tığ veya şişle yapabildiğiniz büyük modelleri bu teknikle yapmanız biraz zor. Fakat tunus işi bebek yeleği yaptınız diyelim bu model genelde çok sağlam olacaktır. Çünkü tunus örgüsü yani tek şiş ile örgü çok sağlam ve dayanıklıdır. Sağlamlığından dolayı örgü işi ile uğraşan hanımlarımız çokta yabana atmamaktadır bu tekniği, Tek şiş ile örgü ile yapılmış örnekleri sizler için bir araya getirdim.Ayrıca tunus işi tek şiş örgü anlatımı konumuzda yine mevcuttur bilgi sahibi yapabildiysek ne mutlu bize.

 

Tunus İşi Tek Şiş Örgü Tekniği Anlatımı

 

Aşağıdaki göstermiş olduğumuz şekilde adımları takip ederseniz. Başarılı bir şekilde tek şiş ile örgü nasıl örülür öğrenmiş olacaksınız.

tek-sisle-orgu-nasil-orulur

 

Tunus İşi Tek Şiş Örgü İle Örülmüş Örgü Modelleri

 

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git