Sonbaharın Yıldızları

Sonbaharda sürekli değişen ve giderek soğuyan havalar nedeniyle kuruyup yıpranan cilde özel bir bakım uygulamak gerekiyor.

Sonbaharı yavaş yavaş kapatıp kışa hazırlanırken bakımlı kalmak için temel birkaç üründen yardım almak gerekiyor.Vücut bakımından tırnak bakımına hatta sonbahar renkleriyle ışıldamaya kadar bir sürü noktada kışa hazırlanmak gerek.Özellikle kuruyan ve sertleşen havalarda tende gerginlik,pul pul dökülmeler yaşanır.Vücut yağları yardımıyla cildinizi sürekli nemlendirip yumuşatarak bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

img5

İşte ipeksi bir ten için uygulamanız gerekenler;

Duş esnasında kullanabileceğiniz bir yağ, özellikle kuru ciltler için ideal ve yoğun bir nemlendirme sağlıyor.Ayrıca benim gibi duştan çıktıktan sonra krem kullanmayı sevmeyenler için duşta kullanılabilen vücut yağından daha pratik bir ürün düşünülemez.Hem ipeksi bir cilt sağlıyor hem de bunu yaparken hiç vaktinizi almıyor.

Sonbahardaki yardımcımız vücut yağları cildi ve elleri anında yumuşacık yapıyor.Ayrıca her gece ellerinize ve tırnak etlerinize uygulayarak onların daha genç ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.Harika kokularının yanında dinlendirici ve rahatlatıcı masaj yağı olarak da kullanabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git