Saçlarınızı Hızlı Uzatmak İçin En İyi Formül

” Canınız sıkıldığında soluğu her bayan gibi kuaförde mi alıyorsunuz. Saçınızında renk
değişikliği yaptınız ama pek memnun sonuç alamadınız ve kısacık kestirdiniz. Şimdi başta yaşadığınız o ferahlık duygusu gün geçtikçe içinizi karartan bir pişmanlığa  mı dönüştü.”

Eski saçlarınızı çok mu özlediniz ve eskisi gibi  uzun gür dalgalı mı istiyorsunuz ? O zaman bayanhobileri.com da doğru adrestesiniz

Her ne kadar şimdi postiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınızın yerini hiçbir önerinin tutamayacağını çok çok iyi biliyoruz. Saç uzatan muhteşem formülle  dünyaları size biz veriyoruz.

Kullanılacak Malzemeler

1 çay bardağı kemik iliği

1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı

1 adet Bepanthen ampul

Yarım şişe badem yağı

1 adet günlük yumurta

Nasıl hazırlamalıyız ;

Hepsi tamam da ‘kemik iliği’de ne dediğinizi duyar gibiyim. Kasaba giderek yaklaşık iki parça kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Eve geldiğinizde su dolu bir tencerenin içine, başka bir kap içerisinde iliği koyarak eritin. Aksi takdirde suya karışır. Yağ konumuna geldikten sonra ateşten alın. Diğer bütün malzemelerle birlikte harmanlayın.

Uygulanışı :

Harmanladığınız  tüm malzemeleri saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Dipten uca doğru tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. En az 25 dakika bekletin.Yalnız sevgilinizle buluşacağınız ya da eve misafir geleceği zaman yapmaktan
sakının.Kokusu biraz ağır olabilmekte.Ama saçlarınız uğruna çektiğiniz tüm cefayadeğecektir.

İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli. Bu işlem sonrasında gördüklerinize inanamaycaksınız.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git