Pixie Dust Dokulu Oje Trendi

Yaz ayları bitti ve artık kışa girdik hanımlar farklı olmayı ve modayı takip ederim trend benim işim diyenlerden misiniz ? O zaman ünlü modacı ve mankenlerin kış aylarında vazgeçemedikleri zoya dust dokulu ojeyi sizlere tanıtalım.

Tüm Dünya’da farklı ve dokulu yapısı ile kış modasının en gözde ojesi olarak kullanılan Zoya Pixie Dust; siyah, gri, kırmızı ve gold renkleri ile şimdi Türkiye’de. Zoya Oje’nin, dokulu serisi Pixie Dust ile farklı ve dikkat çekici olmaya muhteşem ellerinizle başlayacak, modayı ilk

yaşayanlardan olacaksınız.. zoya-dust-oje1

Pırıltılı ve dokulu yapısı ile ojede devrim yaratan Zoya’nın Pixie Dust Serisi ile karşı konulamaz bir cazibe yaratırken, şıklığınızla da farkınızı ortaya koyacaksınız.. Ateş kırmızısı, duman grisi, altın sarısı ve kömür karası tonları ile Zoya Pixie Dust seri, özellikle alta sürülen uygun renk oje ile etkisini artırarak farklı ve cazibeli ellere sahip olmanızı sağlıyor. Alt kata sürülen uygun bir renk Zoya ile etkisi artan Pixie Dust; uzun süre kalıcılığı ile dikkat çekerken, silme işleminde de bu kalıcı yapıyı dikkate alarak güçlü bir oje çıkarıcı kullanmayı gerektiriyor. Zoya’nın 3 etkili Remover+ oje çıkarıcısı ile tırnak yüzeyi temizlenirken, nemlendirici özelliği ile tırnak bakımına da yardımcı oluyor.

Eğer nereden nasıl satın alabilirim ve kaç para soruları aklınızdan geçiyor ise buradan satın alabilirsiniz ;

Zoya Pixie Dust Oje : 36 TL
3 etkili Zoya Remove+ Oje Çıkarıcı: 14 TL Civarındadır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git