Penye İpten Battaniye Modelleri

Herkese aynı hediyeleri götürmekten sıkıldınız mı? Sizlerle şimdi ev hediyesi, bebek hediyesi hatta doğum günü hediyesi olarak bile götürebileceğiniz hem de bunu yalnızca iki saat içerisinde yapabileceğiniz bir battaniye modelini paylaşmak istiyorum. Yurtdışında yeni bir akım haline gelmiş, şimdilerde yeni yeni Türkiye de yapılmaya başlanan bu battaniyeler hem sizi çok fazla maliyet açısından zorlamayacak, hem de yapım aşamasında çok zevk alacağınız türden.

Penye ipten yapılan battaniye örnekleri yapmaya karar verdiğiniz anda öncelikle ne için kullanacağınızı ve büyüklüğü, rengi gibi ayrıntılara karar vermelisiniz. Ardından en yakın tuhafiyeden bile bulabileceğiniz bu penye iplerden almalısınız. Normal de yurt içi, yurt dışı bazı internet sitelerinden temin edebileceğiniz gibi, kendiniz de yaptırabileceğiniz veya yapabileceğiniz şişler bulmalısınız.

Penye ipten battaniye modelleri araştırarak kafanızda taslak oluşturabilir ve hemen işleme başlayabilirsiniz. 2 3 saatte hem kendi eliniz ve emeğiniz ile yaptığınız, hem de sevdiklerinizi hediyenizle sevindirdiğiniz bu penye ipten yapılmış battaniye örnekleri, sevdikleriniz tarafından hoş karşılanacaktır.

 

 

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git