Peçeteden Hindi Süslemesi Yapımı

Merhabalar sevgili hanımlar. Sofralarımız süsleyecek rengârenk peçeden hindi süsleri yapımını sizler için anlatacağız. Peçetelerimiz sadece el, yüz silmeye değil böyle güzel basit dekoratif eşyalar yapmak için de çok faydalı. Kullanacağınız farklı desen ve renklerde peçeteler ile çok şık ve orijinal süslemeler yapabilirsiniz. Biz de bugün nu güzel süsleme modellerinden hindi modelini göstereceğiz.

peceteden-hindi-susu-1 peceteden-hindi-susu-2 peceteden-hindi-susu-3

İhtiyaç duyacağımız malzeme tabii ki peçete olacak. Şunu da belirtelim küçük bir parça alüminyum folyo ve birkaç küçük iğneyi de hazır etseniz olur. Bu ek malzemeler işimizi hayli kolaylaştıracaklardır. İki adet güzel desenli peçeteye ihtiyacımız olacak. Evinizin dekoruna ve renklerine en uyumlu olabilecek peçetelerden seçin. Masa örtüsü renginiz ve diğer dekoratif süsleme eşyalarınızla da uyumlu renklerde olmasına dikkat edin.

peceteden-hindi-susu-4 peceteden-hindi-susu-5

Yardımcı olarak kullanılacak alüminyum folyo ve iğne ile peçeteden hindi yapımı çok daha kolay olacaktır. Peçeteyi kıvırma işleminde alüminyum folyo yardımcı olacak iğne de katladığımız peçetenin dağılmasın önlemek için faydalı olacaktır.

peceteden-hindi-susu-6 peceteden-hindi-susu-7 peceteden-hindi-susu-8

Peçeteden hindi süsü yapımı için sizlerle paylaşacağımız resimleri iyi takip edin ve aşamaları bir bir eksiksiz uygulayın. Son derece açık bir şekilde resimler yardımı ile peçeteden hindi süsü yapımı işini kavrayabilirsiniz.

peceteden-hindi-susu-9 peceteden-hindi-susu-10

Farklı renklerde peçeden hindi süslemeleri yaparak daha şık ve canlı bir ortam oluşturabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bu peçeteden hindi süslerini 10 dakika içinde yapabilirsiniz. Masa ve diğer yerlerde kullanarak çok az bir emek ve sadece 2 parça peçete ile son derece orijinal ve kendi tercih edeceğiniz renklerde harika dekoratif süslemeler üretebilirsiniz.

Sitemizin ilgili kategorilerine göz atarsanız peçeteden hindi süsü yapımı gibi birçok basit dekoratif eşya yapımını göreceksiniz. Dilediğiniz modelleri deneyerek evinize canlılık katın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git