Örgü ve Güpürden Takı Tasarımları

Bu şahane örgü takı tasarımlarına bayılacaksınız.Bu makalemizde yayınlayacağımız örgü takı modelleri gayet profösyonel hazırlanmış ve çok şık , sizleri olabildiğince farklı tığ işi örgü takı modelleri ile buluşturmaya çalışıyorum. Yazılarımızda daha önce hiçbir yerde görmediğiniz alımlı ve şık tığ işi örgü modellerini bir araya getirmeye çalışıyoruz.Umarım başarılı olabiliriz.

Hele bir model var ki kapak resmi olarak ta kullandığım yaprak şeklindeki takı çok muhteşem bu takı modellerini sadece örmek değil farklı tasarımlar olduğu için satarak aile bütçenize katkıda da bulunabilirsiniz. Talep çok olacağına eminim uzun vadede sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz örgülerinizi ve elişi emeklerinizi satıp tanıtabileceğiniz bir alan oluşturmayı planlıyoruz.

Sizlere değişik örgü takı modellerini paylaştığım bir makalemi daha bildirmek istiyorum.Yeni Trend Örgü Takı Modelleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ediyorum birbirinden değişik şık tığ işi ile yapılmış yüzük ve kolyeler mevcut.Dilerseniz şimdi galerimize bir bakalım buyrun işte o muhteşem örgü ve güpür takı modellerimiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git