Örgü Televizyon Battaniye Modelleri

Günümüzde hazır giyim arasında tekstil ürünlerinin artışı oldukça yüksek. Sadece kıyafet değil ev tekstli de ayrı bir sektör haline geldi. Örgü ancak modası hiçbir zaman geçmez. Bunların arasında örgü işlemelerinde girmesi aslında geriye dönüşün hızla bir ihtiyaç ve tercih edildiği anlamına geliyor. Bugün sizlere sevgili hanımlar, evlerimizde hiç eksik etmediğimiz battaniye modellerinden bahsedeceğim. Özellikle örgü televizyon battaniye modelleri için güzel bir seçki yaptım ve eminim her birine bayılacaksınız.  2017 kış ve sonbahar sezonunda örgü tipi ürünler oldukça trend. Bu modayı kaçırmak istemeyen hanımlar, piyasa da örgü battaniye modelleri ile karşılaşmışlardır. Ancak emin olun bunları sizde yapabilirsiniz.

Becerikli hanımlar ve hevesli hanımefendiler birbirinden güzel motifli örgü battaniye modelleri arasından arzu ettiğiniz örneklere karar verin gerisi kolay. İstediğiniz dokuda yün battaniye için kullanabilirsiniz. Kaşmir, tüylü yünler, pamuklu yünler, angora gibi istediğiniz tarza siz karar verin ve modelini seçin. Biz bu konuda size bu bölümde yardımcı olacağız. Neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Kenar süslemeli olanlar, sade olanlar, tığ işi ile yapılanlar ya da şiş ile örgü yapmayı isteyenler için geniş bir çeşitlilik sunduk. Tek parça ya da kare ya da dikdörtgen şekilli olanları da birleştirerek güzel örgü battaniye modelleri çıkartabilirsiniz.

Battaniye hangi evde kullanılmaz ki? Hele bir de koltukların üzerine dekoratif olarak da kullanabileceğinizi düşünün bir anda salonun havasına farklılık ve moda esintisi katacaktır. Örgü televizyon battaniye modelleri arasında; yaprak, gül, farklı bitki modelleri, çiçek motiflerin yanı sıra daha modern çizgilerde örneklerde yer alıyor. Seçin seçin karar verin, tek iş bir yün temin etmeniz olacak.

 

 

 

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git