Örgü Şal Modelleri

Kışın en güzel yani zamanımızı değerlendirmek için yeteneklerimizi keşfetmek oluyor. Her koşulda gönlümüzde yeri bir başka olan örgü modeller ardında bugün sizinle şal modelleri hakkında bilgi veriyor olacağım. Örgü şal modelleri içinde sizlere ve zekinize en uygun olanları bir seçki halinde sunuyor olacağım. Kendinizi sıcacık hissetmenin en güzel yolu üzerinize alacağınız bir şal değil midir?

Yünlü kazak kullanmaktan itina eden hanımlar içinde güzel bir seçenek oluşturuyor. İsterseniz misafirlerinizi sunun isterseniz şık ve sıradan görünmek için kendiniz için kullanın. Artık dış giyim aksesuarı olarak kullanıldığını da unutmamak gerekir.

Örgü şal modelleri arasında buluz ya da tişörtlerin üzerine kullanılan farklı modelleri de bu bölümde sizinle paylaşıyorum. Hayal gücünüzü zorlayacak kadar harika örgü şal çeşitlerini bu galeride bulmanız mümkün. Yün tipi ve örgü modeli ise burada ayrıca gösterilen örneklerde yer alıyor. Örgü şal örnekleri arasında boy ve şekil olarak kullanım tarzı farklı olanlarda var. Örneğin; üçgen, dikdörtgen olarak da modellerin kullanım şeklini göreceksiniz. Şık, sade, modern tarzda örgü şal modelleri arasında istediğiniz modeli hemen kendinize uygulayabilirsiniz. Şal örgü modelleri için birçok örgü tipi vardır. Tığ ve şiş ile örebileceğiniz modellerde bulunmaktadır. Hangisi sizin için kolay ise modellerinizi ona göre seçebilirsiniz.  Çiçek motifleri, haraşo, Selanik, saç örgü, yıldız örgü, burgu, örümcek şal örgüsü, baklava desenli olanlarda mevcut. Ayrıca file örgü modelleri de şal örgü modelleri arasında oldukça sık kullanılanlar arasında yer alıyor. Yaz akşamları içinde şal örnekleri uygulamaya bilirsiniz. Örgü için ip seciminiz size mevsimsel seçeneklerde oluşturmanızda yardımcı olacaktır. Eğer beğendiğiniz modeller varsa sitenin ilgili bölümünden satın almak için yönlendirmeyi takip edebilirsiniz.

 

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git