Örgü Oyuncak Modelleri

Örgü örmek biz bayanların çok severek yaptıkları bir iş. Gerek değişik giyim elbiselerinde gerek değişik eşyalarımızda hatta dekoratif aksesuarlarda örgü işleri kullanıyoruz.Örgü ile çok güzel bluzlar, atkılar, çoraplar, bebek patikleri, battaniyeler, şallar, bolerolar, masa örtüleri, kilimler, süveterler ürettiğimiz gibi değişik dekoratif eşya üretimlerinde de örgü işleri kullanıyoruz.

 

orgu-oyuncak-modelleri-7

 

orgu-oyuncak-modelleri-5orgu-oyuncak-modelleri-2

Bugün sizlere örgü işleri kullanarak yapabileceğiniz çok şık örgü oyuncak modelleri tanıtmak istiyorum. Aslında bu modellerin normal büyük örgü modellerinden tek farkı küçük olması ve daha çok dekoratif amaçlı ya da çocuğunuzun oynayacağı oyuncakları süsleme amaçlı olarak kullanılıyor olması.orgu-oyuncak-modelleri-0

Bu mini minnacık örgü oyuncak modelleri gerçekten çok şık olmuş. Ayrıca bu oyuncak örgü modellerini masalarınızın yada raflarınızın üzerine koyarak çok şık ve özgün dekoratif eşyalar da ortaya çıkarmış olursunuz.

orgu-oyuncak-modelleri-6

Çocuğunuzun oynayacağı oyuncakları bu örgü oyuncak modelleri ile giydirerek onlara sağlıklı oyuncaklarla oynama şansı sunarsınız. Son zamanlarda çıkan haberlerden de duyduğunuz gibi özellikle ithal oyuncaklarda ciddi kanserojen etkiye sahip buluntular çıktı. Bu sayede nerden geldiğini neyden yapıldığını bildiğiniz oyuncaklar sayesinde gönül rahatlığı ile çocuğunuza oyun eşyaları üretebilirsiniz.

Sitemizde size fikir verebilecek daha bir çok örgü modelleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin ilgili kategorilerine göz atmanız.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git