Örgü Bebek Boyunluk Modelleri

Günümüzde örgü modası birçok tarzı ortaya çıkartıyor. Bugün farklı bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Örgü bebek boyunluk modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu galeri bölümünde yer veriyoruz.

Tek renk dışında, ajur, kendinden süslü ya da modelli yünlerden nefis örnekler yapmanız mümkün olacaktır. Örgü boyunluk için ne tür örgü örnekleri yapabileceğinizi bu kısımda göreceksiniz. Bu galeri bölümünde yer alan örgü motifleri birçok fikre sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Geleneksel sanatımız olan örgü işleri bu dönem artık farklı tarzları ile günümüzde var. Bu modeller için de boyunlu ve bere kullanımı aynı olanlar var. Sağlıklı olmasının dışında görsel olarak da şık durması aynı zamanda kullanım açısından bir tercih oluşturuyor. Bu kullanımlar için farklı örgü modellerine yer verdik. İki kullanımı da bir arada oluşturabilmek ayrıca bir ahenk katıyor. Bebekler için tarz oluşturmanız elinizde.

Arzu edenler kendileri içinde aynı tarz modelleri uygulamak mümkün olacaktır. Hem şal hem de bere gibi kullanılan bazı modeller ise ilkbahar ve sonbahar içinde kullanıla bilinir.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git