Örgü bayan elbise modelleri

Sevgili hanımlar, örgü hayatımızın artık bir parçası oldu ve her mevsim için birçok kullanım da mümkün. Elbise giymeyi seven hanımefendiler için bu bölüm çok ilgi çekecektir. Hiçbir sezon modası geçmeyen bir tekstil ürünü olan örgü modelleri için örgü bayan elbise modelleri paylaşımında bulunacağım. Gördüklerinizi inanamayacaksınız, birbirinden güzel ve renkli kullanımlar arasında her mevsime uygun olan bir seçki yaptım. Kış, sonbahar, ilkbahar ve yaz kullanımları içinde örgü bayan elbise örnekleri yer alıyor.

orgu-bayan-elbise-modelleri3

Bu galeri kısmında beden olarak ve boy olarak da kendinize uygun bir örgü elbise örneğini gözünüze kestireceksiniz. Farklı giyinmeyi seven hanımlar kombileriniz için tek parça kullanımlarda mümkün olabilir. Hem spor hem de klasik olmak için bu elbise örgü modellerini kullanmanız mümkün olacaktır. Tığ ile yapılan bu örneklerde motifler ve desenler hakkında güzel seçkilerin hepsi bir araya getirdim. Örgü elbise modellerini her türlü aksesuar ile de kombin yapabilirsiniz. Kemerler, kış için botlar ya da çizmeler, üzerine alınan deri ya da nubuk ceketler güzel görünmenize vesile olacaktır. Sırt dekolteler de örgü bayan elbise modellerinizi bir anda gece ya da özel bir davet giyimi haline getirebilirsiniz.

Yaz ve ilkbahar içinde gündüz kullanımlar mümkün olduğu kadar aynı zamanda sahilde ya da beach’te kullanabileceğiniz mayo ya da bikini üstü örgü elbise modelleri de bulunuyor. Sırt ve boyun modelleri ile genel elbisenin havası düz olan elbise örnekleri de görüntüde nefis bir hava katacaktır. Hanımlar, örgü bayan elbise modelleri için ip kullanımı aslında modelinizi de belirleyecektir. Astar kullanılan modeller dışında aynı zamanda astar kullanmadan da direk kullanabileceğiniz modeller de bu kısımda yer alıyor.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git