Müsrif Gelin Kolleksiyonu – Stella York

İlkbahar yaz derken düğün sezonları açılıyor gelin adaylarımızın gelinlik arayışları hızlanıyor bizde bir nebze yardımımız dokunması adına müsrif gelin stella york gelinlik modellerini sizlere tanıtacağız. 2014 Gelinlik modelleri arasında bu modeli biraz zor bulabilirsiniz ülkemizde satışta olduğunu sanmıyorum fakat bir modeli beğenerek fotoğrafı numune göstererek güzel bir gelinlik diktirebilirsiniz.

Vücut yapınıza göre gelinlik seçmeniz şıklığınıza şıklık katacaktır. Galerimiz içinde balık etek gelinlik ve askılı gelinlik modelleri mevcut , eğer biraz daha kilolu iseniz kabarık etek gelinlik modellerini tercih etmenizi öneririz.

 

Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir ?

 

Gelinlik seçerken boyunuza kilonuza ve vücut yapınıza dikkat etmeniz gerekir yoksa en mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz günde biraz moraliniz bozulabilir. Günlerce model arayıp bulduktan sonra yorucu provalar ve sonunda o güzel mutlu güne ulaştığınızda çok fazla vaktiniz olmayacak. Bu yüzden doğru gelinlik seçmek önemlidir. Kısa boylu birisi iseniz ince ve dikine çizgili gelinlikler sizi daha uzun ve zarif gösterecektir.Fakat tam tersi kalem gibi bir vücuda sahipseniz balık etek modelleri ve arkadan fiyonklu gelinlikler  sizi bir kuğ gibi gösterecektir.

Şimdi seçmiş olduğumuz gelinlikleri biraz inceleyelim ;

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git