Modern Yaşama İnat Bayan Hobileri

Hobileri sıralama sadece zaman geçirmek için yapılacak şeyler gibi görünebilir. Tutkular çok daha ilginç geliyor. Ancak, hobiler, tutkular, ilgi alanları her türlüsü bir kadının hayatında son derece önemli bir konuma sahiptir!

Bizler işe gidip gelmek haricinde , kutu şeklindeki ofislerimizde çalışmak, telefonla konuşmak, mesajlaşmak, yemek yemek kutu gibi bir araca binip inmekten başka kutu gibi bir kanepede oturup, kutu gibi bir televizyon başında zaman geçirmekten başka ne yapıyoruz. Öyle değil mi ? Kısaca KUTU gibi bir hayat yaşıyoruz diyebiliriz.

Biz kadınların bazı güçlendirmesi ve sağlıklı bir yaşam halibe getirmesi gereken tutkulu hobilere sahip olması gerekir.Bu sizin zihinizi ve bedeninizi sürekli zinde tutmak için önemlidir.Ve kapalı bir yaşamdan daha çok eğlenceli bir hayata sahip olmamız gerekir. Ya da kim Facebook ‘ta daha iyi fotoğraflar paylaşmış, televizyonda hangi dizi başlamış bunlardan daha farklı şeylerle uğraşarak eğlenceye ve kendimizi günlük stresimizi atmamız gerekmektedir.
Genç kadınlar artık en büyük tutku ve ilgileri hakkında konuşmak mümkün değil.Onlar başka insanların hayatlarını ya da kendilerini meydan yaparak fotoğraflar eklemek bir cuma cumartesi gecesi birşeyler alıp içmek ve gençliğini ve zamanını boşa harcamaktan hoşlanırlar.Oysa dağa kadınsı kadına yakışır şekilde iyi bir ruh hali içersinde bizi daha mutlu edecek karizmatik gösterecek muhteşem bayan hobilerine hep beraber bir göz atalım ;

Yemek Yapmak

modern-yasam-bayan-hobileri

Evet değerli kızlar, teyzeler, kuzenler, anne, büyükanneler den, kurabiye yapma deneyi keyfini harikaca yaşayın 🙂 kadınca hobi ve sanattır.Eğer arkadaşlarınız / aileniz / hatta erkek arkadaşınız için çok sağlıklı ve besleyici yemekler pişirmeyi öğrenebilirsiniz. En önemlisi, bu hobi bir harika.

Örmek , Elişi, Hobileri

bayan-hobileri-el-işi

Örgü gerçekten oldukça geleneksel kadınsı hobi (hala dünyada erkekler tarafından zevk olmasmaına rağmen) ‘dir. Eski moda olduğunu düşünüyor olsanız da, örgü kadınlar için büyük bir yaratıcı çıkış olduğunu ve örme giyim sizin tarafınızdan mükemmel yapıldığını biliyorum. Zaman kendini tatmin hissetmek için harcandığında çok mutlu oluruz! Bu özellik sayesinde, çocuk, koca, erkek arkadaş …. herkes için örmek hobi olabilir!

Yazmak Ve Okumak 

kadin-hobileri-kitap-yazmak

Yazma bir deyişle aşk, kadınlar için büyük bir hobi, kelimelerle bir yol açmak ve yaratıcı olmanın keyfini yaşamak. Mektuplar yazabilirim, hikayeler, kurgu yada kurgu olmayan kitap (Şimdi kalkıp senin için yayınlanan bir kitap almak için birçok engel atlamak zorunda değilsiniz),Sevgili bayan, şiir yazmak fotoğraf kitapları oluşturmak ve hatta arkadaşlarınıza mektuplar yazmak için neden vakit kaybediyorsun !

Yazma düşüncelerinizi aktarma ve daha iyi bir iletişim yapma konusunda sizi geliştirecektir. Belki de sadece bir günlük tutmak ve hikayeler, kitap, şiir ya da bazı konular için fikir yazabilirsiniz.Eğer mektup yazmaktan keyif alıyorsanız, bu bir seçenek olabilir, ve hatta dolma kalem gibi ince kırtasiye gibi güzel şeyler için alabilirsiniz. Bilgisayarlar yazma, hayatımızı almış olsa da elle yazılmış mektuplar kalbimizi gösterebilir, ve insanlar her zamankinden daha fazla elle yazılmış mektupları takdir eder!

Takılar Süsler El Emeklerimiz

kadin-hobileri-taki

 

Işıltılı, ışıltılı ve parlak şeyler her zaman kadınlar için bir zevk ve tutku olmuştur. Senin kadınlığını ifade etmen için ne harika bir yol! Bu, ancak başkaları için hediye olarak yapmak takı hediye etmek için değil! Bu sizin tarafınızdan yapılmış olacaktır, çünkü çok kişisel bir hediye olacaktır.Bu unutulmaz hediyeyi vermek için harika bir yoldur ve aynı zamanda yaratıcılığınızı gösterir ve yaratıcılığınızı ifade etmesini sağlar.

Kadınlık Tüm renklerle ilgilidir, Ayrıca takı yapım dersleri alabilir, ve bu takı yapımı dişil yaratıcılığınızı ifade ederken para kazanabilirsiniz bulabilirsiniz.

İşte bayanlar kısaca bahsetmiş olduğumuz tüm bu hobilere ek olarak ingilizce kursuna giderek dünyaca geçerli olan dili öğrenebilir , yüzme kursuna gidebilir dekorasyonla alakalı hobiler edinebilirsiniz Başka bir yazımda görüşmek üzere bol hobili günler diliyorum

Yazar : Sevil BOZKURT DEMİRCİ

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git