Modern Bluz Örgü Modelleri

Bugün sizlere yaz kış kullanabileceğiniz bluz örgü modelleri tanıtacağız. Yaz, kış her mevsim kullanabileceğiniz bu örgü modelleri ile her mevsim şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Bir zamanlar sadece kış aylarında soğuktan korunmak ve vücudu sıcak tutmak için giydiğimiz bluz modelleri artık yeni tarz bluzlarla yazın da giyilebiliyor. Modern örgü örnekleri ile ince hava alan şık örgü bluzlar ortaya çıkarmak mümkün.

bluz örgü modelleri11 bluz örgü modelleri10

Kış ve son bahar ayları için hazırlanacak bluz modelleri vücudu sıcak tutma amacıyla kalın örgü kullanarak yapılabilir. V yaka modeller, bisiklet yaka modeller, boğazlı yaka modeller, kayık yaka modeller kış günlerinde giymek için hazırlayacağınız bluz örgü modelleri ile kullanılabilir.

bluz örgü modelleri8

Yaz ayları için ise daha ince ve vücudun hava almasını sağlayacak örgü modelleri kullanılır. Bu modeller de ilk amaç soğuktan korunmak yerine yaz aylarına özgü bir şıklık kazanmak olmalıdır. Bu sıcak yaz ayları ve bahar günleri için öreceğiniz bluz örgü modelleri kısa kollu ya da sıfır kollu olabilir. Bu sayede sizi bunaltmayarak yaz aylarında serin kalmanızı sağlar. Yaz aylarında genellikle örgü modellerinden ajurlu olan bluz örgü modelleri kullanılır.

bluz örgü modelleri9

bluz örgü modelleri7

bluz örgü modelleri4

 

Modern örgü tarzlarını seven ve örgü örmede biraz maharet sahibi hanımlar bluz örgü modelleri ile çok iyi işler çıkaracaktır. Ortaya koydukları harika örgü işleri ile birçok kişiyi kıskandıracak güzellikte bluzlara sahip olacaktır.

bluz örgü modelleri2

bluz örgü modelleri 1Modayı takip ederek sizlere sunacağımız modern ve son derece şık bluz örgü modellerini deneyebilir ve yaz kış bluz ile gelen şıklığı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git