Kolda Örülen Boyunluk Modelleri

Kış aylarında çoğumuzun vazgeçilmezi olan atkıların yerine bu yıl kolda örülen boyunluk modelleri aldı.  Boyunluk modelleri atkılardan daha rahat kullanıldığı için kadınların favori giyim eşyaları arasına hızlı bir giriş yaptı. Kış aylarında soğuklardan korunmak için genellikle atkı takarız. Ancak bu kış boyunluklar çok moda oldu. Kolda örülen boyunluk modelleri renkleri ve kullanışlı olmaları açısından vazgeçilmez oldular.

Kolda örülen boyunluk modelleri hem şık hem de çok ucuza mal ediliyor. Bilmiyorsanız bile öğrenmesi de çok kolay. Kola kalın ipliklerden ilmek atıyorsunuz ve tıpkı şişle örer gibi elinizle ilmek atıyorsunuz. Kolda örülen boyunluk modelleri çok kısa süre içinde tamamlanıyor. Farklı renkler karıştırarak da yapabileceğiniz boyunlukları kendi tasarımınızla elde edebilirsiniz.

Kolda örülen boyunluk modelleri için özellikle çok kalın ip seçmelisiniz. Renk seçimi zevkinize kalmış. İplik seçiminde kalın iplikler seçmeniz halinde daha hacimli ve yumuşak bir doku elde edebilirsiniz. Arasına katacağınız farklı renkteki iple de harika bir tasarım ortaya çıkartabilirsiniz.  Böylece çok ucuza çok sayıda boyunluğunuz olur.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git