Keçe İle Kazak Süsleme

Keçe ile süsleme olarak yapılabilecek örneklere bu yazımızda devam ediyoruz.Bugün yılın modası keçeden kazak süsleme yapımı örneğini sizlere fotoğraflarla anlatacağım.Açık renk kazaklarda bu yıl keçe süsleme yaparak çok güzel desenler oluşturulmakta ve çok tercih edilmekte. Daha keçeden neler yapılabilir diyorsanız  keçeden aksesuar fikirleri adlı  yazıma göz atarak bu konuda birçok fikir edinebilirsiniz.

keceile-kazak-susleme-1

Malzeme olarak fotoğraftaki gibi istenilen renkte keçe hangi deseni istiyorsanız ona ait kalıp ve keçemizi yerleştirmek için sünger iğne son olarak da süslenecek tişört ya da kazak.

keceile-kazak-susleme-2

Keçemizi süngeri alt kısma koyarak iğne yardımıyla eşit olarak desene yerleştiriyoruz.Deseni yapıştırmak için hobi dükkanlarında yapıştırıcılar satılıyor onlardan kullanabilirsiniz.

keceile-kazak-susleme-3

Fotoğraftaki gibi deseni kıyafetin istediğimiz kısmına yapıştırıyoruz.Son olarak da tersten kıyafetimizi kumaş türüne göre ısı derecesini ayarlayarak ütü yapıyoruz.

keceile-kazak-susleme-4

Evet modanızı kendiniz yaratın  bayanlar çok güzel keçe işleri ile kazak desenleri oluşturarak bu işleme başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git