İstenmeyen Kadın Olabilir Misiniz ?

Bu makalemizde sizlere acaba istenmeyen kadın olabilirmisiniz bunun cevabını arayacağız.Bunun için yapılan bazı araştırmaların sonucunda çıkan neticleri ve değerlendirmeleri sizlerle paylaşmak istedik.

Birinci örnek olarak Hiç susmayan kadınlar; Erkeklerin en nefret ettiği kadın tiplerinin başında evrenden haber veren çok konuşan kadınlar başta gelmektedir. en önemlisi de sesininin tonunu ayarlamadan tüm olup biten leri bitmeyen bir hırsla anlatıyor ise ; bu tip kadınlar sadece erkekleri kaybetmekle kalmaz tüm sosyal yaşantısını bitirmeye de bihayli hazırdırlar.

Küçük çocuksu kadınlar

Evet cici kadınlarda erkeklerin pek hoşanmadığı kadın tiplerinin arasındadır.Her ne kadar sevimli gözükmüş olsalarda erkeklerin düşüncesinde bir yere sahip olamazlar. Çocuk kelimeleri kullanan ve kaprisi hat safhada olan kadınlar erkekleri kendilerine çekmekte zorlanırlar.Şımarık tavırların yer aldığı çocuksu hareketler ile bir aşk anne baba çocuk ilişkisine benzemektedir. Sorumluluk almaktan korkan korkan erkeklerin ilişkiden hemen kaçmasına neden olmaktadır.

istenmeyen-kadin-tipleri

Ben bilirim diyen kadınlar;

Elbetteki herkes herşeyi bilir fakat her cümleye dahil olan her olaydan haberdar olan konu uzmanı bayanlar genelde erkekler tarafından pek arzunlanamayacaklarını bilmelidirler.Bir yönetici ve danışman havası ile hayatın ve her alanına dahil olarak kontrol etmeye çalışmak onların birincil vazifesidir.Bu sadece rahatsız edici bir tavır değil aynı zamanda aşk enerjisini yok eden bir durumdur.Herşeyi bilirim demenin bir sonraki durağı yargıldır. Ve bu tip kadınlar yargıç olarak rolu üstlenirler.

Tamamen duygusal ( Maddi ) Kadınlar ;

Erkeklerin şiddetle karşı durduğu kadın tipi profilidir.Zengin erkek avcısı olarak bilinirler.Bir karşı cinsin onlarla birliktelik yaşayabilmesi için bunun bir bedeli olduğunu düşünürler ve bazende bunu gerçekten başarırlar.Genel olarak baktığımızda erkekler bu kadınlardan kaçarlar.Kendilerine gerçekten sevgi ve aşk beslenmediği ve bir maddi obje olduklarının farkındadırlar.Bu tip kadınlar artık erkeklerin de bağımsız, kariyerli, kendi hayatını kendi imkanları ile sürdürebilecek güçteki kadınları tercih ettiklerini bilmelidirler.

kadin-tipleri

Israr Israr Israr Obsesif kadınlar ;

Erkeklerin en tehlikeli gördükleri kadın modelleridir.Eğer bu tip bir kadın modeliyle birliktelik yaşamaya başlarlarsa hayatlarının en son kararını vermiş gibi düşünürler.Devamlı arayan mesaj çeken görüşmek için direten yada ayrılığı kabullenemeyen problem çıkaran kadınlar bu gurubun içersine dahildirler. Herkes de olduğu gibi her bireyde karşısında saygın bir karakter görmek ister. Israrcı olan kadınlar bayların saygısını ve sevgisini kısa surede kaybeder.Eğer bu davranışlar sizde de var ise ilginizi biraz farklı alanlara kaydırmalısınız.

Melankolik depresif kadınlar:

Evet depresif bir durum geçirdiğinizden eminseniz acilen bir uzman hekime muayne olmalısınız.Erkeklerin anlayamamış olduğu birlikteyken en çok sıkıldığı kadın tipleridir melankolik kadınlar.Sürekli bir dertleri yakınacak durumları olmaktadır.Bir ilgi odağı haline gelmek isterler, eğer ilginizi bir anlık dahi üzerlerinden çekmiş olsanız hemen bir trajedi yaratmaktadırlar. Genelde asık suratlı, kimsenin anlamadığı dertleri olan, “derin” kadınlardır.Böyle şaibeli bir ortam y enteresan olacağınızı düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Erkekler neşesi gözlerinden fışkıran eğlenceli mutlu kadınları tercih ederler herkesin olduğu gibi.

sevilmeyen-kadin-tipleri

Fiziğini ikinci plana atan kadınlar;

Vucut el ayak bakımına hijyenine dikkat göstermeyen bayanların erkeklerin dünyasında hiç yeri yoktur.Ter kokan elbise ve kıyafetlerle dolaşan vs..Baylar iç güzellik kadar dış görünüşe ve temizliğe hayati değerde önem vermektedirler. Aslında bunlara önem göstermek kişiliğinizi yansıtır.Kedinize duyduğunuz saygı ve sevginin göstergesidir.Dünya güzeli olmaya gerek yoktur taçlanmaya da gerek yoktur ama olabildiğinin en iyisi olmaya özen göstermek vardır elbette saygılarımla…

İsterseniz buradan Klas Kadın Nasıl Olur ? makalemize göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git