Hayatınızın En Önemli Gününe Hazırmısınız ?

Beyazlar içinde rüya gibi bir gelinlik her kadının hayalini süsler. Geri  sayım başladığında derin bir nefes alın; her şey harika olacak .Büyük gün kırmızı  renkli kalemle takviminizde işaretlenmiş ise ; ne kadar düzenli, organize ya da umursamaz ve son dakikacı bir yapıda olursanız olun sonuç değişmeyecektir.

Heyecan panik sizi de ele geçirebilir. Her gelin adayı bu özel gün için birçok hazırlığı bir arada yürütmeye çalışırken ister istemez telaşlanır. Tatlı koşuşturmaların içinde kaybolup panik yapmamak ise hayallerinizi süsleyen bir düğün gerçekleştirebilmeniz için en akıllıca yöntem.

Düğün tarihi yaklaştıkça önce minik dalgalar halinde hissedilmeye başlayan güvensizlikler genelde akılda şu tip sorularla kendini gösterir; her şeyi yoluna koyabilecek miyim ? Hazırlıklarım tamam mı ? Unuttuğum bir şey var mı ? Gelinliğim mükemmel olmalı !Makyajım ve saçlarım tüm gece boyunca dayanacak mı ? Ve elbette konuklarım unutumaz bir gün yaşayabilecek mi  ?

Provayı Asla Es Geçmeyin !

Stres yaşamadan rüyalarınızda gördüğünüz hayalini kurduğunuz gibi bir gelin olmak çok zor değil. Derin bir nefes alın ; tamamen kişiliğinizi yansıtan bir gelin olabilmeniz için yapmanız gerekenler basit ! Önce neyi isteyip neyi istemediğinize  iyi karar verin  sonra da doğru ürünlere harekete geçin ! Prova anahtar kelimeniz.

Unutmayın denemeden asla bilemezsiniz; gözünüze güzel gelmeyen bir gelinlik modeli sizin vucut yapınızla uyum sağlayabilirken çok istediğiniz modelin aslında sizi yansıtmadığını deneyerek görebilirsiniz. Aynı şekilde saç ve makyajınızı da gelinliğinizle birlikte mutlaka prova ederek karr vermelisiniz.Sakın küçümsemeyin en küçük detaylara kadar prova ederek o gün kendinizi aynada nasıl görmek istediğinize karar verin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git