Havlu Kenarı Modelleri ve Havlu Kenarı Örnekleri

Bu konumuzu okuyan bayanların hobileri arasında örgü ve elişi var ise bu konumuz tam sizlere göre, her evde oldukça çok kullanılan sadece evlerde kullanılmasıyla kalmayarak önemli günlerde de havluların önemi bir başkadır. Gelinlerin çeyiz bohçalarında birbirinden şahane havlu kenarları modelleri gözlerinizi kamaştırır. Damat havluları , çeyizlik havlu kenarları, mutfak havluları diyerek havluların kullanım alanlarını uzatabiliriz.

Gelin bohçalarında genellikle en yeni havlu kenarı örnekleri kullanılır olabildiğince şaşalı gösterişli değişik havlu kenarı modelleri seçilir ve itina ile ütülenerek bohçalar hazırlanır.

 

Kolay Havlu Kenarı Nasıl Yapılır ?

 

Aslında kolay havlu kenarı diye bir şey yoktur. Genelde zor modeller ve kolay havlu kenarı örnekleri vardır. Seçeceğiniz havlu ve yapacağınız oyanın önemi mevcuttur. Genelde iğne oyası şeklinde yapılan oyalar daha zor ve gösterişlidir. Fakat sizler daha sade modelleri seçtiğinizde işiniz kolaylaşacaktır.

 

2014 En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

 

Evet 2014 sezonunda kullanılan en güzel gösterişli ve sade modelleri bir araya getirerek sizler için galeri haline getirdim. Eğer şık sade ve zarif mutfak havlusu veya çeyizlik havlu ve havlu kenarları arıyorsanız fotoğraf galerimizi inceleyebilirsiniz

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git