Harika Bir Düğün İçin Öneriler

Bu özel gününüzün sorunsuz geçmesi için lütfen önerilerimizi dikkate alın ! O muhteşem güne kadar herşeyinizi kusursuz bir gün olması için planlamalı ve o gün kendinizi sadece mutluluğa ve huzura bırakmalısınız.   Şimdi seçtiğiniz gelinliğe sığabilmek için çok sıkı bir rejime gireceksiniz.

Sürekli orasını burasını düzeltmek  zorunda kalacağınız, gecenizi (ve muhtemelen fotoğraflarınızı) kötü gösterecek gelinlik modelleri’ nden uzak durun.Bu gecede tüm gece ayakta kalacağınızı ayaklarınızın şişeceğini ona buna sarılmaktan bitap düşeceğinizi aklınızın ucundan çıkarmayın.Gelin arabası seçiminde klasik bir araba tercih edebilir; bu özel gününüzde farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Babannenizin üst komşusunu işyerinde selamlaştığınız herkezi ve benzer kişileri o gecenize çağırmak zorunda değilsiniz. Elalem ne der  şuna ayıp mı olur derken ,bu geceye ayırdıgınız meblağı aşması içten bile değil. Zeki olun; misafir listenizi gerçekten birlikte olmak istediğiniz kişilere ayırın ve eski sevgili adaylarınızı veya sevgililerinizi aklınızın ucundan dahi geçirmeyin !

Evet sizin gelin çiçeğinizin renkli olmaması için hiçbir neden yok . Bembeyaz çiçekler arasındaki renki güller çok farklı bir görünüm katacaktır.Artık birçok yeni çift misafirlerine şeker yerine hediyeler sunmayı tercih ediyor. Bu hediyeler, buzdolabı süslerinden minik biblolara, konukların isimlerinin yazıldığı süslü kutulardan çerçevelere, sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.

Düğün mevsime ve ortama uygun renkli çiçeklerle her yerin havasını değiştirebilir, hem mekanın girişini, hem de masaları çok şık hale getirebilirsiniz. Düğünüze katılacak çocuklardan aynı renk elbise giymelerini isteyebilir, veya gelinle damadın önünde yürüyüp etrafa çiçek atmalarını sağlayarak hoş bir hava yaratabilirsiniz.Konuklarınıza sunacağınız içecekleri de dekorasyonun bir parçası haline getirebilir, farklı dizilimlerle romantik bir hava yaratabilirsiniz.Pastanızı süslemek için neşeli gelin-damat figürleri bulabilir, veya geleneksel pasta çeşitleri yerine birer kişilik cupcake ikramları yapabilirsiniz. Konuklar, düğün temanıza uygun renklerde süslenmiş cupcake ‘lere bayılacaklardır.

Konuklarınızın aklında ordövr tabağının ne kadar lezzetli olduğu değil, ne kadar eğlendikleri (veya eğlenemedikleri) kalacak. Müzikte masraftan kaçınmayın; iyi bir DJ tutun ve onu yönlendirmek için kapsamlı bir şarkı listesi hazırlayın. Bir düğün klasiği olan gelin-damat fotoğrafları için stüdyoya tıkılıp kalmayın.

Açık havada, deniz kenarında, ayarlayabiliyorsanız tarihi bir mekanda veya bahçelerde doğal ışıkla çok güzel kareler yakalayabilirsiniz.Son dakikada ters gidebilecek tatsız durumlara karşı yara bandı, ağrı kesici, yedek çorap, firkete, iğne-iplik, çengelli iğne, leke çıkarıcı gibi hayat kurtarıcılar içeren bir acil durum çantanız olsun.Bu hayatınızın en güzel günü ve her şeyin çok şık olmasını istiyorsunuz. Ancak ayakkabı seçiminde rahatlığı şıklığın önüne koymazsanız gecenin büyük kısmını acılar içinde geçirebilir, etrafa ‘bitse de gitsek’ diyen gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz.

Platform topukları tercih edin ve her halükarda çok yüksek topuk giymeyin.   Evet o gece çok heyecanlısınız bahşiş kısmını güvendiğiniz birine görev adamı olarak görevlendirebilirsiniz.Açsınız miğdeniz hiçbirşeyi kaldırmıyor. Kesinlikle kırmızı şarap ve içkilerden uzak durunuz.   Bu Konular Dikkatinizi Çekebilir ; Kusursuz bir gün için seçimler Siyah dar şık elbiseler   Mutlu güzel bir düğün dileği ile bayanhobileri.com u takip etmeye devam ediniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git