Hamile Bayanlara Giyim Önerileri

Hamile bayanlar bu özel anlarında her kadın gibi şık olmak isterler. Ancak gerek fiziksel gerekse hormonel değişimler sonucunda hamile bayanların bazı zamanlarda zor anlar yaşadıkları bilinmektedir. Bunun üzerine zor zamanlar yaşamak istemeyenler için giyim önerileri moda uzmanları tarafından verilmektedir. Artık modanın gelişmesi ve bununla birlikte hamilelerin de şık olabilecekleri ifade edilirken hamile bayanlara özel öneriler moda uzmanları tarafından verilmiştir.

Hamile bayanların şık olması kadar rahat etmesi de oldukça önemlidir. Rahat etmesi bakımından özellikle ayakkabı seçiminin düz tabanlı olması gerekmektedir. Düz tabanlı ayakkabılar ile birlikte şık babetler tercih edilebilir. Elbiselerin altına da pantolonların altına da rahatlıkla giyilebilecek olan babetler ile hem rahat hem de şık görünebilmek mümkündür.

Hamile bayanların dolabında özel gün ve geceler için en az bir adet elbise bulunması önemlidir. Özellikle daha zarif ve ince göstermesi açısından bu dönemde siyah rengi tercih edebilirsiniz. Likralı yani esneyen kumaşları tercih etmek göbeğe göre esneme yapması açısından çok önemlidir. Sert kumaşlar darlık yaşatacağı için bebek sağlığını ve gelişimini etkileyebileceği gibi demode bir görüntüde oluşturabilir. Hamile bayanların pantolon bulmak konusunda çektiği sıkıntılar biliniyorken bununla birlikte bel kısmı esneyebilen taytların tercih edilmesi rahatlık açısından önemli olduğu gibi elbise ve tunikler ile kombin haline getirilip günlük hayat içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git