Günlük Şıklık Önerileri

Her gün şık ve zarif olmayı, bakımlı görünmeyi her kadın ister. Günlük şıklık önerileri ile ‘Bugün ne giysem’ diye düşünmeye başladığınız vakit ‘Buldum, bugün için bu öneri iyidir.’ diyebilirsiniz. Ünlülerin giyim stillerini yakından takip ederek kendinize bir fikir edinebilir ve alışverişlerinizi ona göre yapabilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde rahatça her ortama uygun tiril tiril elbiselerinizi üstünüze geçirip arkadaşlarınızla buluşmaya ya da bir iş görüşmesine gidebilirsiniz. Şık bir etekle spor bir atlet tarzı tişört kombinleyebilirsiniz. Ya da salaş bir etek üzerine hoş bir bluz giyebilirsiniz.

Yaz mevsiminde giyinmek hem daha zevkli hem de daha kolay, siz de öyle düşünmüyor musunuz? Salaş giyinseniz bile şık ve taşlı bir sandalet ile bütün stilinize renk katabilirsiniz ve gece davetlerine katılabilirsiniz. Ayakkabı her şeyi değiştirir, biliyorsunuz!

gunluk-siklik-onerileri

Bir mini etek altına topuklu ayakkabı giydiğinizi ya da bir babet giydiğinizi düşünün. Bir mini eteği her gün farklı renkli tişörtlerle ve ruh halinize uygun ayakkabılarla kombinleyerek sokağa her gün farklı çıkabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken o gün nereye gideceğinizi ve ruh halinizin nasıl olduğunu düşünmek! Desenli uzun elbiselerinizle günü kurtarabilir ve ertesi gün için de elinizi tek renkli sıradan bir tişörte uzatabilirsiniz. Çünkü tek renkli, desensiz tişörtler her kadının kurtarıcısıdır ve ne giyeceğiniz hakkında kararsız olduğunuz her vakit yardımınıza koşar.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git