Giysi Süsleme Modelleri

Sıkılmış olduğunuz ve yenilemek istediğiniz kıyafetlerinizi süsleyerek yeni modeller elde edebilirsiniz. Kıyafetlerinizin üzerine ufak bir kurdele, dantel, fiyonk eklemeniz dahi yeterlidir. Etek kısmına bir dantel ekleyerek yeni tarz oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde kol kısmını da keserek dantel eklemesi yapabilirsiniz. Önceden evinizde kalmış olan yada çevrenizdekilerde kalmış bir danteli yaka ve kol kısmına bluzunuzun üzerine işleyebilirsiniz.

Düz bir tişörtünüzün üzerine dudak baskılı bir tişört yapabilmeniz mümkün. Bluz, gömlek üzerine bardak desen çizerek üzerine taşlar ile süsleme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kıyafetlerinizin kaya kısmına zımbalar, inciler, kristal taşlar yapıştırma yaparak tarz bir model elde edebilirsiniz.

Bütün kıyafetlerinizin omuz kısmına zincirler yaparak aynı zamanda kıyafet süsleme sanatını da yapmış olursunuz. Kendi tarzınıza uyacak, kıyafetlerinizden bluzlarınızın kesilmesiyle etek oluşturabilirsiniz. Yazımızın devamında oluşturduğumuz galeride giysi süsleme yapımından birden fazla örnekleri yakından takip etme imkanı yakalayacaksınız. Bu örnekler içerisinde bu saymış olduklarımızdan daha da fazlası yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git