Gelinler İçin Şık Ve Modern Oje Modelleri

Gelinler düğün günü belli olduğu tarihten itibaren herşeyin kusursuz olması için bir çok şeyi düşünürler. Gelinlerde saçlardan sonra en çok dikkat edilen nokta ellerdir. Tabi hal böyle olunca tırnak bakımı, tırnaklar ve oje rengi oje modeli bir aksesuar olmaktan çıkıyor.

Önce ne tarz bir gelin olacağız nasıl bir gelinliğimiz olacak, saç modelimizden tokamıza kadar hepsini belirlendikten sonra ellerimize sıra gelmelidir.Eğer geliniğimizin arka kısmı uzun olacak ve ön kısmı açık olacak ise frenc oje kullanabilirsiniz.

Eğer kedinizi beyaz atlı prensinizi bulduğunuzu ve bulutlar üstünde gibi hissetmek istiyorsanız. Gelinler için ideal oje modeli olan kırmızı ojeyi tercih edebilirsiniz. Önemli olan gelinliğiniz ve kişiliğiniz ile örtüşen tonlarda ve modellerde oje kullanmanız gerekmektedir. Genelde açık renk pudra tonu ojeler kullanabilirsiniz. Tırnak ve ellerinizin ön planda olmasını istemiyorsanız. French oje kullanabilirsiniz.

Şöyle bir alternatif daha var ombre gelin ojesi, nedir ombre oje şuanda dünya genelinde çok tercih edilen bir oje gelinlikle nasıl durur pek bilemiyorum ama ombre oje kısaca şöyle birden fazla renkli tonun zarif geçişlerle tırnağımıza sürmek ombre oje sürme tekniği olarak geçiyor. Buda renkli kişilikli gelinler için bir çözüm olabilir.

Şimdi gelinler için seçmiş olduğumuz oje modellerine bir göz atalım.

 

Gelinler İçin Şık Ve Zarif Oje Modelleri

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git