Forever New Sonbahar Kış Koleksiyonu

Merhaba bayanlar, yaz gelecek, yaz geliyor, yaz geldi derken yazı; eylül ayını karşıladığımız şu günlerde terk ederek sonbaharın ılık rüzgârlarına, dökülen ağaç yapraklarına bıraktık. Yaz bitti sonbahar geldi derken hemen içinizi bir korku kaplamasın; yaz sıcaklarını bir iki ay daha yaşayacak gibiyiz lakin artık akşamlar daha serin, yağmur yüzünü ufaktan gösterecektir.

Hal böyle olunca ünlü moda markaları, moda tasarımcıları sonbahar defileleriyle bizleri nasıl bir sonbahar kış modası beklediğini sergileyip, sunuma döktüler. Bizde sonbaharın gelmesiyle ünlü markaların sonbahar notlarını, kreasyonlarını sizlere sunarak; gardırobunuzu yenilerken sizlere ön ayak olmak istedik.

Sizde şıklığınızdan ödün vermek istemiyor ve modayı takip ettiğinizi çevredeki sizi süzen gözlere göstermek istiyorsanız yazı dizimizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

İlk olarak Forever New markasının bizlere sunmuş olduğu sonbahar kış kreasyonuyla sizlere merhaba demek istiyoruz. Tasarımlarında ince çizgileri ve naif vuruşları ön plana çıkaran Forever New markasının sonbahar kış koleksiyonu bizlerin hoşuna gitti. Koleksiyonda yer alan kıyafet ve seçimlerin aynısını dolabına eklemenizdense izlenimlerle kendi kombin kıyafetlerinizi oluşturabilirsiniz.

Forever New Sonbahar / Kış Koleksiyonunda daha çok siyah ve beyaz tonlar ağırlıklı olarak kullanılsa da renkli kıyafetler giymekten hoşlanan bayanların istekleri de göz ardı edilmeyerek senenin moda renkleri elbiselere yansıtılmış durumdadır.

2015 sonbahar kış modası belirlerken bu tür önce moda ve tasarım mağazalarının koleksiyonları önemli role sahipken birçok markanın ortak noktaları olduğunu sizlerde fark edebileceksiniz.

Sözü daha fazla uzatmadan, birçok markanın sonbahar kış koleksiyonu tanıtımını sizleri için sunacağız, sizleri galerimizle birlikte koleksiyonu incelemeye davet ediyoruz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git