Fenerbahçe Motifli Örgü Lif Modelleri

Fanatiklik sadece erkeklere has bir duygu değil. Tanıdığım birçok kadın fanatik futbol taraftarı da var. Ayrıca fanatik eşleriniz ve çocuklarınız da Fenerbahçe modelli lifleri çok sevecektir. Sarı ve lacivertin mükemmel uyumunu şık örgü liflerinize uygulayarak mükemmel lifler elde edebilirsiniz.

Örgü Fenerbahçe lifleri ailenizin çok seveceği ve kullanmaktan büyük mutluluk duyacağı örgü lif modellerinden olacaktır. Tanıdığım birçok aile evlerini tuttukları takımın renkleri ve amblemleri ile süslüyor. Kadınlar pek fanatik ya da futbolla alakalı olmasa bile bu durumu eşleri ya da çocukları yüzünden kabul ediyor. Siz de fanatik aile üyeleriniz ya da diğer yakınlarınız için bu son derece şık örgü lif modelleri kullanarak onları sevindirebilir Fenerbahçe sevgisini sadece dışarda değil evde ve hatta banyoda bile yanlarında taşımalarını sağlayabilirsiniz.

fenerbahce-lif-modelleri-1 fenerbahce-lif-modelleri-3

Emin olun Fenerbahçe’yi tutan bir yakınınıza verebileceğiniz en güzel hediyeler ona takımını hatırlatacak hediyelerdir. El emeği, göz nuru dökerek hazırlayacağınız bu Fenerbahçe motifli örgü lifler onun için büyük anlam ifade edecektir. Ayrıca siz fanatik bayanlarda Fenerbahçe motifli lif modelleri ile hem kendinizi psikolojik olarak rahatlatacak hem de gönül verdiğiniz takımın renklerinden kendi ördüğünüz lifleri oluşturarak bir ihtiyacınızı gidermiş olacaksınız.

fenerbahce-lif-modelleri-4 fenerbahce-lif-modelleri-2

Resimlerden de takip edebileceğiniz gibi farklı motifli lifleri sizlerle paylaştık. Siz taban renklerini ya da sarı, lacivert renklerini farklı taraflarına uygulayarak kendinize özgün lif modelleri yaratabilirsiniz. Fenerbahçe lif örnekleri hem yapımı kolay hem de yaptıktan sonra psikolojik tatmin duygusu yüksek olacak modellerdir.

Siz Fenerbahçe’yi tutmayan şansız bayanlar için de ileride Galatasaray lif örnekleri ve Beşiktaş lif örnekleri paylaşacağız. Şunu unutmayalım bütün renkler kardeştir. Biri olmadan diğerinin değeri olmaz. Rekabeti tatlı ve adil olarak yaşayalım.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git