Evcil Hayvanlarınız İçim Yatak Yapım Fikirleri

En iyi dostlar olan evcil hayvanlar sevginizin yanında her şeyin en iyilerini hak ediyorlar. Bazen bir yaren, bazen bir teselli kaynağı, bazen de dertlerimizle dertlenen can yoldaşları olan evcil hayvanlarımıza evimizde bulunan basit eşyalardan çok rahat ve şık yataklar yapabiliriz.

Evcil hayvan malzemeleri satan yerlerden oldukça pahalı miktarlara hazır yataklardan almak yerine kendi tasarımlarımız olan hem daha şık hem de daha rahat yatakları üretebiliriz. Böylece hem evcil dostlar rahat etmiş hem de evin dekorasyonu ile uyumlu çok şık dekoratif eşyalar edinmiş oluruz.

evcil-hayvan-yatagi-1 evcil-hayvan-yatagi-2 evcil-hayvan-yatagi-3

Artık kullanmadığınız eski eşyalarınız ya da çok makul fiyatlara alabileceğiniz birkaç basit malzeme yardımı ile çok uygun fiyatlara harikulade, rahat yataklar yapmak mümkün.

En basitinden plastik kapaklı kutunuzun ön kısmında bir kapı deliği açarak evcil hayvanlarınızın burada barınmasını sağlayabilirsiniz. Plastik kovanın dibine koyacağınız rahat yastıklarla çok rahat edeceklerdir.

evcil-hayvan-yatagi-4 evcil-hayvan-yatagi-5 evcil-hayvan-yatagi-6

Yine resimde de görebileceğiniz gibi hasır sepeti çok şık bir kedi barınağına dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sepeti yan çevirerek, içerisine yatak için uygun malzemeleri koymak. Üstelik oldukça şık olacaktır. Evinizde bulunan sepetleri kullanarak, neredeyse hiç yeni masrafa girmeden, bu pratik yuvayı üretebilirsiniz.

Artık kullanmadığınız otomobil yastıklarını kullanarak çok rahat ve şık yuvalar yapmak mümkün. Resimde yapılışı net bir şekilde görünüyor. Tekeri evinizle uygun renklerde boyayarak hem evcil dostunuz için rahat bir ortam hem de evinizle uyumlu hoş bir dekoratif eşya elde edersiniz.

evcil-hayvan-yatagi-7 evcil-hayvan-yatagi-8 evcil-hayvan-yatagi-9

Daha birçok projeyi paylaşacağımız resimler vasıtası ile takip ederek uygulayabilirsiniz. Biraz çaba ve yaratıcılıkla evinizdeki eski malzemelerden hayal bile edemeyeceğiniz kadar şık tasarımlar ve kullanışlı yeni eşyalar üretmeniz mümkün. Kolaylıklar dileriz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git