Evadan Mıknatıs Süsü Yapımı

Eva bir çeşit keçe olarak ifade edilmektedir. Her yerde kolaylıkla bulunabilmekle birlikte son zamanların popüler süs malzemeleri arasında yer almaktadır. Pek çok bayan için süsleme aşamasında rahatlıkla kullanılmaktadır. Bununla birlikte evadan çeşitli çalışmalar yapılabilir. Bu çalışmalar genellikle çocuklar ile birlikte yapıldığı zaman hem evde zaman geçirmek için hem de el becerilerini geliştirmek için bir alternatif çalışma olarak ifade edilmektedir.

Evadan mıknatıslı buzdolabı süsü yaparak ömür boyu saklanacak bir çalışma yapmak mümkündür. Bunun için tek gerekli olan çeşitli renklerde eva, mıknatıs, yapıştırıcı ve makas olarak ifade edilmektedir. Bu şekilde pasta süsü verilecek evalar ile birlikte buzdolabınızın üzerini şenlendirebilirsiniz. Bu şekilde çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Evadan mıknatıslı buzdolabı süsü yapabilmek için öncelikli olarak kahverengi ürünü dikdörtgen şekilde çok uzun olmayacak şekilde kesmek gerekmektedir. Bununla birlikte pastanın üzerine cupcake görüntüsü verebilmek için öncelikli olarak iki çeşit renk uygulanmalıdır. Bununla birlikte öncelikli olarak pembe ve sarı renklerini kullanabilirsiniz. Aynı şekilde üst üste kahverengi evanın üzerine yerleştirip yapıştırdığınız takdirde bir cupcake görüntüsü oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte en üste kırmızı renkte bir kiraz keserek yapıştırdığınız takdirde istediğiniz görüntüyü elde edebilmek mümkündür. En son olarak yapmış olduğunuz pastanın en arkasına bir mıknatıs yapıştırarak istediğiniz buzdolabı süsünü kolaylıkla elde edebilir ve dolabınızı istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git