Evadan Doğum Günü Tacı Yapımı

Eva süs eşyalarının yapımında kullanılan özel bir malzeme olarak ifade edilmektedir. Özellikle okullarda ve çeşitli etkinliklerde son zamanlarda çok fazla kullanılmaktadır. Bununla birlikte süngerimsi yapısı ile birlikte her şekle girebildiği gibi pek çok alanda süsleme malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Son zamanlarda minik çocukların okullarda ve evlerde arkadaşları ile birlikte doğum günlerini kutlama isteği  gittikçe artmaktadır. Bununla birlikte son zamanlarda doğum günlerini renklendirecek olan bazı süs malzemeleri kullanılmaktadır. Eva süs malzemesi  de bunlardan birisi olarak ifade edilmektedir. Özellikle doğum günü çocuklarının kendilerini çok özel hissedebilecekleri bazı alternatif çalışmalar yapılabilir. Eva keçeyi andıran bir malzeme olduğu için kıvrılabilen ve çabuk şekil alabilen bir malzeme olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte istediğiniz şekilleri verebileceğiniz bir düzen oluşturabilirsiniz.

Eva süs malzemesi ile birlikte doğum günü çocuklarına özel olarak doğum günü taçları yapabilirsiniz. Bunun için eva malzemesini satın alarak üzerine uzun bir taç figürü çizmek olacaktır. Bununla birlikte makas yardımı ile taç figürünü keserek üzerine yine evaya yazdığınız harflerin kesimi ile isim belirtebilirsiniz. Tacın uç kısımlarına minik ponponlar yerleştirebilirsiniz. Bu durumun alternatifini biraz daha artırabilir ve çocuklarınızın isteğine ve zevkine göre süsleme işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra kesmiş olduğunuz tacın arka kısmını dikerek ya da yapıştırarak birleştirmeniz gerekmektedir. Bu sayede oldukça eğlenceli bir parti konsepti hazırlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git