Erkek Eldiven Modelleri

Erkekler için hazır ürünler ve parçalar kadar el örgüsü ürünler de yapılmakta, tercih edilmektedir. El örgüsü erkek kazakları, yelekleri, hırkaları, eldivenleri, atkı ve bere takımlarına kadar birçok farklı ürün yelpazesi bulunmaktadır. Erkeklerin bu sezon hazır ürünler kadar el örgüsü, el emeği ürünler tercih ettikleri görülmüştür. El örgüsü ürünlere verilen değerin artması ile beraber de yeni sezon örnekler ortaya çıkmaya devam etmektedir.

  Erkek eldiven modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk düz, motifsiz şekilde örülen modelleri olduğu gibi birden fazla renk kullanarak desenli, motifli örülen modelleri de bulunmaktadır. İlk defa örgüye başlayacak veya ilk defa eldiven yapacak olanlar düz ve sade modelleri tercih ederse daha sağlıklı olacaktır.

Erkek eldiven örnekleri arasında parmakları yarı açık olarak yapılan modeller olduğu gibi tam olarak örülen modelleri de mevcuttur. Her iki modeli de görsellerden inceleyerek ve takip ederek karar verebilir, ona göre örmeye başlayabilirsiniz. Yeni, modern erkek eldiven model ve örnekleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git