En Güzel Karaca Eşarp Modelleri

Karaca Eşarp 1989 yılından beri eşarp üretimi yapmakta ve yurt için ve yurt dışına eşarp sunmaktadır. Kaliteli ipek ve malzeme kullanımı sayesinde yıllardır ayakta kalmayı başaran ve giderek ilerleyen Karaca Eşarp fular, şal ve eşarp üretimi yaparak kullanıcılarına sunmaktadır. Her yıl iki adet koleksiyon hazırlamakta olan Karaca Eşarp ilk olarak sonbahar-kış ve ikinci olarak da ilkbahar yaz koleksiyonunu kullanıcılarına sunarak kendini yenilemeye devam etmektedir.

Karaca Eşarp kullanıcı odaklı çalışarak her tasarım öncesi kullanıcılarından gelen görüş ve istekler doğrultusunda yeni çalışmalar hazırlayarak kalitesinden ödün vermeden kendini yenilemeye devam etmektedir. Ayrıca modayı yakından takip ederek adım adım modayı eşarplarına yansıtmaya devam ediyor.Karaca Eşarp bu sezon sonbahar kış renklerinin hakim olduğu net ve sade çizgiler taşıyan bir eşarp koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor. Yaz koleksiyonunun aksine bu yıl eşarplarda çiçek görmek pek mümkün olmuyor onun yerine bordo ve sarı yapraklarla bezenmiş sezonu yansıtan eşarplar görüyoruz.

Leopar tutkunu bayanlar için de kış koleksiyonunda farklı tarzda dizayn edilmiş leopar desenli eşarpları Karaca Eşarp mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca sezonun yeni modası olan ortası sade ve kenarları desenli modelleri de Karaca Eşarp mağazalarında bulacaksınız.

 

En Güzel Karaca Eşarplar

 

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git