El Örgüsü Yatak Örtüsü

Odaların dekoruna eşlik eden yatak örtüsü modelleri hakkında bugün sizinle farklı kullanımları paylaşacağız. El örgüsü herkesin bildiği gibi günümüz trendinde oldukça moda ve kullanılıyor. Evde kullandığımız alana sıcaklık ve farklılık kattığı kesin. Bu yüzden sık sık kullanıldığını sektörel olarak da görmekteyiz.

Bu fikirle yola çıkarak deneyimlerimizi bu bölümde paylaşmak istiyoruz. Bugün sizler ile el örgüsü yatak örtüsü üzerine paylaşımlarda bulunacağız. Tığ işi yatak örtüsü bu tarz kullanımlar için oldukça tercih ediliyor. Kare motifler yaparak yatak örtüsü yapabilme imkânınız çok. Bu örneklerden bolca bu bölümde paylaşıyoruz. Motifler içinde çiçek, bitki, yaprak gibi desenler olduğu gibi düz, sade bir model üzerine yapacağınız süslemeler ile de bambaşka bir hava katabileceksiniz. Renkle bu bölümde istediğiniz gibi kullanabilme şansını veriyor. Renkli bir yatak örtüsü takımı için odanız nefis bir görünüm kazanmış olacaktır.

Tek renk uygulamaları da aynı motiflerden yapabilmeniz mümkün elbette. Yine tek parça uygulamalar arasında şiş yöntemi ile yapılan el örgüsü yatak örtüsü bulunuyor. Burada tek renk kullanımlar dışında gökkuşağı kıvamında iç acıcı renkler de kullanabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git