El Örgüsü Telefon Kılıfı Modelleri

Elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızı hergün değiştirmek mümkün. Telefonumuzun dış görünümünde değişiklikler yaparak cep telefonunuza yeni görünümler verebilirsiniz. Nasıl mı? Farklı telefon kılıfları  modelleri ile.

Telefon kılıflarınızı evde kendiniz yapabilirsiniz.  Bunun birçok yolu mümkün. Bunlardan bazıları evimizdeki boncuklar, ojeler, çiçekler ve renkli kale ya da bantlarla yapılanlardır. El örgüsü telefon kılıfı modelleri ise kendi el emeğinizle daha yaratıcı modeller ortaya koymanızı sağlayabilir.

Soğuk kış günlerinde çok revaçta olan el örgüsü telefon kılıfı modelleri hem elinizi hem içinizi ısıtır. İşe en sevdiğiniz kazağınızla uyumlu bir el örgüsü telefon kılıfı modeli örerek başlayabilirsiniz. Favori kazağınız ve favori telefon kılıfınız mükemmel bir uyum oluşturacaktır.

El örgüsü telefon kılıfı modelleri noel temalarıyla süslenerek harika küçük yılbaşı hediyelerine dönüştürülebilir. Tek yapmanız gereken elinize bir tığ alıp örmeye başlamak. İstediğiniz renkte ve türde iplik kullanabilirsiniz. Yumuşak olanlardan kullanmanız telefonunuzu düşmelere karşı daha güvende tutacaktır.

Örtülerinizi toplayın ve  el örgüsü telefon kılıfı modellerini ilham kaynağı olarak kullanıp güzel renkleri eşleştirmeye başlayın!

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git