El Örgüsü Sepet Modelleri

Ev dekorunda farklı bir yeri olan örgü işlerinden bugün kolay ve harika bir örnekten bahsedeceğiz. Giysi ve dekoratif amaçlı kullanımları paylaşmaya devam edeceğiz ancak bugün kullanım amacı ile kıyafetlerinize ve ev gereçlerinize çok faydası olacak bir örnek sunuyoruz.

El örgüsü sepet modelleri içinden birbirinden güzel ve farklı stilleri bir arada göreceksiniz. Bu sepetler için de büyüklük ve tip olarak neler yapabileceğinizi bu kısımda görmeniz mümkün olacak. Penye ve kalın yün örgülerden yapabileceğiniz bu stilleri renkleri ile de harmanlayarak tarz yaratabilirsiniz. Eviniz için her yerde kullanabileceğiniz bu örnekleri aynı zamanda dekoratif olarak da şık duracaktır. Üzerine arzu edenler için ayrıca farklı kuplar ve saplar yapabilmeniz de mümkün.

Örneğin; bambu ve ahşap gibi… örgü sepetler için çok amaçlı kullanımlar elbette mümkün olacak; elbiseler için, kazaklar için, çorap sepeti, banyo da kirli sepeti, makyaj sepeti ya da takıları için yine bu tarz sepetler yapabilmeniz mümkündür.  Tek renk kullanımlar olabileceği gibi aynı zamanda çift renk kullanımlarda bir arada olunca harikalar oluyor.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git