El Örgüsü Saç Bantları

Genç bayanlara, kış ve sonbahar dönemlerinde sık sık kullanmayı tercih ettikleri saç bantları için alternatif sunuyoruz. Ayrıca yaz ve ilkbaharı içinde farklı uygulamada modellerden paylaşımlar yapıyor olacağız. Renkler konusunda kendinizi özgür bırakabilirsiniz.

Düz renklerin dışında iki renk kullanımlar ya da kendinden motifli olan ajur tarzı yünlerde el örgüsü saç bandı uygulaması yapabilirsiniz. Düz modellerin üzerine yapacağınız süslemeler, çiçek ve yaprak motifleri harika bir görüntü oluşturuyor. Aynı zamanda kendi stilinizi yaratırken sıra dışı görünen spor el örgüsü modellere bu bölümde yer veriyoruz. Özellikle kenar kısmını lastik örgü yaparak saç örgü modelleri ile bütünleştireceğiniz farklı örneklere genişçe yer verdik. Arzu edenler içinde süslemeler konusunda yardımcı olacaktır; tığ işi örgü fiyonk ve yaprak motifleri de hoş görünümlü örgü saç bandı oluşturuyor. Düğme ile de bağlantı kısımlarını birleştirebileceğiniz el örgüsü saç bandı örneklerine yer veriyoruz.

Aynı zamanda görüntü olarak da şık ve spor görünmesine yardımcı olacaktır. Kare ve zikzaklı desenler de aynı zamanda farklı örgü saç bandı modelleri oluşturmanızda güzel fikirler kazandıracaktır.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git