El Örgüsü Kız Bebek Kıyafeti

Sevgili anneler ve büyükanneler bugün sizler ile çok mini bir tarzda karşınızdayım. Bu modeller arasında kendinizi kaybedeceksiniz. Eminim hemen uygulamak için de modelleri incelemek isteyeceksiniz. Fotoğrafların üzerini tıklarsanız büyütebileceğinizi baştan söylemek isterim. Gelelim konumuza; el örgüsü kız bebek kıyafeti için neler yapabilirsiniz? bunlardan örnekler veren bir galeri ile karşınızdayım. Bu modeller arasında kendinizi sakın çaresiz hissetmeyin çünkü becerikli hanımlara sadece hitap etmiyorum bu kısımda. El becerinize öncelikle lütfen güvenin, göreceksiniz en basit örnekten bile harikalar yaratmanız mümkün olabiliyor.

Askılı örgü kız bebek elbiseye ne dersiniz? Üstelik yapımı da bir o kadar kolay. Askı kısımlarını isterseniz tığ işi ile motif uygulaması yapabilirsiniz. Ya da farklı uygulamalar ile bir bütünlük kazandırmanız da mümkündür. Bunun dışında şort tercih edersiniz, yine kendinden askılı modeller örmeniz mümkün. Düz elbise üzerine yapacağınız süslemeler ile kız bebekler için nefis tasarımlar geliştirmeniz mümkündür hanımlar. Renkler konusunda hele hiç sınırlamanız yok. Arzu ettiğiniz gibi pamuk ya da bebek yünleri kullanmanızı da ayrıca öneririm. Hem yıkanması hem de kullanım açısından güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Renkli, motifli, süslü örgü kız bebek etekleri için ne düşünürsünüz? Bence harika olur.

Eminim hepinizin hayatında örgü bir bebek eşyası olmuştur. Geleneğimizde müjdeleri ile gelen bebeklere el emeği hazırlıklar yapmak var. Tasarım ve yeni trend moda akımları o kadar gelişti ki artık birçok modeli bir arada görmek ve nasıl uygulayacağına karar vermek kolay oluyor.  Hanımlar bu bebek takımlarının dışında arzu ederseniz hırka, kazak ya da bluz tarzında da el örgüsü kız bebek kıyafetleri yapmanız mümkün olacaktır. 2 aylık bebekten 5 yaşına kız çocuklarına kadar nefis örnekler bir arada!

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git